Személye érdemes a figyelemre, és nem csak népszerűsége vagy a menekültekről vallott nézetei miatt. Magyaros történet következik, ultipartikkal spékelve.
A honvédséget kiszolgáló HM EI Zrt. milliárdos beszerzéseiből három százalékot közvetlenül az MSZP-nek kellett visszaosztani a 2006 utáni években – ez derül ki a korábban meggyanúsított Oláh János dandártábornok a Magyar Hírlap birtokába került vallomásából.
Az MSZP előző központjába, a Köztársaság térre a honvédségi alvállalkozói szerződések értékének három százaléka kerülhetett – ez derül ki a Magyar Hírlap birtokába került katonai ügyészségi kihallgatási jegyzőkönyvekből.
Az MSZP "tankjai" közül Hagyó Miklósra már rádőlt a BKV, de a pártbéli ősrivális, Szekeres Imre honvédelmi háttérországát is korrupciós ügyek rongálják. E katonai cégek - hasonlóan a fővárosiakhoz - politikai kádertemetőként működnek.
A Bács-Kiskun megyei Bíróságon folyó per világossá tette, hogy megdőlt a Zuschlag-ügy alapsztorija; nem csupán arról van szó, hogy néhány gátlás nélküli ifjú baloldali rájárt a civilszervezeteknek szánt forrásokra, hanem napvilágra került a szocialista hálózat működése is.
Napról napra gyengül a Zuschlag-per alapsztorija: immár nem az ifjúságpolitikai belügy, a pályázati pénzek elsíbolása, hanem az MSZP hálózatának működése áll a középpontban.
Sok-sok éve fizetnek rá folyamatosan az önkormányzatok és a Magyar Turizmus Zrt. a szúnyogirtásra, mert nem az olcsóbb ajánlatokat fogadják el, hanem egy olyan cégét, amely nemcsak drágábban kínálja szolgáltatását, de még repülési engedéllyel sem rendelkezik.
Az önkormányzatok és a Magyar Turizmus Zrt. folyamatosan ráfizetnek a szúnyogirtásra, mert a Corax-Bioner nevű cég a konkurenseknél jóval drágábban végzi a permetezést.
Folyamatosan ráfizetnek az önkormányzatok és a Magyar Turizmus Zrt. a szúnyogirtásra, mert az ország nagy részén évek óta a KISZ KB utolsó főnökének, Nagy Imrének a cége végzi a kártevők gyérítését – a konkurens cégeknél jóval drágábban.