Az Egészségre nevelő és szemléletformáló életmód programok – lokális színterek nevű konstrukciójában 9,5 milliót nyert a GRAND-TRANS Fuvarozó, Szállítmányozó és Szolgáltató Kft; 9,7 milliót nyert a SZIKRA Fa- és Fémipari Kft.; 9,9 milliót a ZÖLD BÁRÓK Mezőgazdasági Termelő, Feldolgozó és Szolgáltató Kft.; 8,8 milliót a AGROPRODUKT Növénytermesztő és Értékesítő Kft.; 10 milliót az AMOND Huzalkosár és Polcgyártó Kft.; 9,7 milliót a ALKALOIDA Vegyészeti Gyár Zrt.; 10 milliót az „Alcsútdobozért” Faluvédő Egyesület; 10 milliót a CHICKEN-FOOD Kft.; 9,5 milliót a DENTAL-SOFT Fogászati és Programozó Kft.; 10 milliót a ÉHG Északmagyarországi Hulladékgazdálkodási Zrt.; 10 milliót az Egri Főegyházmegye; 9,8 milliót az FBZ Investment Befektetési és Kereskedelmi Kft.; 10 milliót a GALLUS Baromfitenyésztő és Keltető Kft.; 9,3 milliót a HOTEL-ÓZD Vendéglátóipari és Szállodai Kft..
Varga István Vizoviczki László biztonsági főnöke volt, az volt a feladata, hogy kapcsolatot tartson a lefizetett rendőrökkel, és hordja nekik a kenőpénzeket. Vizoviczki 2012. május 31-i letartóztatása után Varga volt az, akit az ügyészségnek sikerült maga mellé állítania: hónapokon át szinte naponta vallatták, és az ő majd 600 oldalas gyanúsítotti vallomására alapozták a Vizoviczki és társai ellen felhozott vádakat.
Vizoviczki László az egyik szórakozóhely megszerzése érdekében nyomásgyakorlásként bedobta az éjszakai élet hírhedt figurájának, Tanyi Györgynek a nevét, akit nemrég a Lakatos Csaba fogathajtó elleni gyilkossági kísérlet miatt vettek őrizetbe. Vizó állítólag közölte a hezitáló vállalkozóval, hogy Tanyit is érdekli az üzlete és neki „nem fog tudni nemet mondani”. Az egykori riválisok tudni vélték, hogy Tanyi látta el a diszkókirály védelmét, de azt is kiemelték, hogy amikor a Leroy étterem felgyújtása miatt a nehézfiút letartóztatták, egy csapásra nyugalom lett a városban és megszűntek a gyújtogatások a budapesti szórakozóhelyeken. Riválisok vallanak Vizoviczkiról.
Bűncselekmény hiányában szüntették meg a Művészeti és Szabadművelődési Alapítvány által a 2000-es évek első felében kötött szerződések ügyében tavaly indított nyomozást – tudta meg a Magyar Nemzet. Az érintett cégek egyike az éjszakai életből ismert V. László érdekeltségébe tartozott.
Gyorsított eljárásban tárgyalják annak a lengyel állampolgárnak az ügyét, aki egy 100 euróssal vesztegette volna meg a Készenléti Rendőrség járőreit az I. kerületben.
Azokat juttattuk rács mögé, akik az elmúlt húsz évben a legtöbb erkölcsi és anyagi kárt okozták Magyarországnak - mondja Portik Tamás és Vizoviczki László elfogásáról Pintér Sándor belügyminiszter.
Miközben elítélt bűnözők segítik a V. László nevével fémjelzett rendőri korrupciós ügy nyomozását, az ügy egyik gyanúsítottja, Kalmár Tamás megdöbbentő indítványt nyújtott be ügyvédjével a bíróságon.
Lényegében kudarccal zárult a magyar rendőrség első csapása a szervezett alvilágra, az 1992-ben indult s nagy sajtóvisszhangot kiváltott akciók csupán részeredményeket hoztak. Ugyanakkor tény, hogy az akkoriban felbukkant személyek az „maffiaháborúként” aposztrofált, alvilági leszámolások főszereplőivé váltak. Nevüket egyrészt a lehetséges elkövetők, másrészt pedig a kivégzett áldozatok egyre szaporodó listáján tartották számon.