language

Kulcsszavak:

internet highlight_off
támogatás highlight_off
Találatok/oldal: Listázási sorrend:
Találatok: [13]  Oldalak:   1 2   >  >>

Óraműpontossággal érkezett a Szerencsejáték idei 40 milliója Sarka Kata férjének cégéhez

Ha itt az ősz, akkor itt a 40 millió + áfa szponzorpénz is a Netrise Hungary Kft.-nek, amely amúgy aligha szorul rá az „apróra”, mivel a tavalyi évet rekordmagas, 2,5 milliárdos profittal zárta. Ezt az összeget osztalékként ki is fizette magának a tulajdonos Bessenyei István, aki Sarka Kata férje.

Kövér házelnök pont ma utasította el, hogy Bencsik képviselő kérdést tegyen fel, oligarchakézbe kerül-e a Telekom

Bencsik János, a Jobbik parlamenti képviselője június 25-én írásbeli választ igénylő kérdést nyújtott be Palkovics László innovációs és technológiai miniszternek.

400 millióért fejleszt új portált a Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal

A Nemzeti Fejlesztési Ügynökség (NFÜ) 2013 augusztusában ítélt meg 400 millió forint uniós pénzt az MVH Nonprofit Kft.-nek a Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal (MVH) "korszerű Internet portáljának kialakítására."

A CÖF nagyon látná az ellenzéki erők "anyagi bázisát"

A békemeneteket is szervező CÖF és a CÖKA szerint a Norvég Civil Alap pályázóinak állami ellenőrzése nemcsak lehetséges, hanem kötelező is, ráadásul így láthatóvá válik az "ellenzéki erők anyagi bázisa" is. Választ várnak arra, hogy az egymilliárdos keret 40 százaléka miért csupán 10-15 pályázóhoz jut el, és miként lehetséges, hogy a pályázati támogatásra szánt összegek hosszú ideig parkolnak az alapítvány számláján.

Botrányos ügyek Orbán új minisztere körül

A parlament egyik leggazdagabb képviselőjeként emlegetett Seszták Miklós a politikai élet azon figurái közé tartozik, akik nem tudnak hibázni. Bár több gyanús ügyben is felmerült a neve, ezek a botrányok nem törték meg karrierjét. Sőt. Most éppen miniszteri posztot kapott Orbán Viktortól.

Az EU csalás elleni hivatala vizsgálta a céget, aminek az új fejlesztési miniszter dolgozott

Sok vitája van a magyar kormánynak az EU-val a támogatási pénzek elköltéséről, de ritka az, amikor konkrét korrupciós gyanút fogalmaznak meg. Ám pontosan ez történt egy 2012 májusában kiírt pályázat esetén, amelyet az OLAF, az EU csalás ellenes hivatala vizsgált ki.

10 milliárd szélessávra, semmi nem lett belőle

Visszavont 10,3 milliárd forint uniós pályázati támogatást az NFÜ, miután a megbízott cégek 9-10 hónapja késtek a szélessávú hálózati fejlesztések megkezdésével.

Zárolták az ellenőr vagyonát

Több mint 250 millió forintos kárt okoztak annak a csalási ügynek a gyanúsítottjai, akiknek cégei 2005-ben teljesítés nélkül vagy túlszámlázással építettek ki széles sávú internethálózatokat MSZP–SZDSZ-es irányítású településeken, kistérségekben. A Magyar Nemzet derítette ki, hogy ki az ügy négy gyanúsítottja.

Elinternetezett pénzek

Hamarosan lezárulhat a nyomozás a széles sávú internet kiépítésére az első Gyurcsány-kormány idején törvénytelenül (s olykor fölöslegesen) felvett uniós pénzek ügyében. A visszaélések jellemzően MSZP–SZDSZ-es vezetésű településeken, kistérségekben történtek. Eddig négy gyanúsítottja van az ügynek.
Találatok: [13]  Oldalak:   1 2   >  >>