Ikonikus hegyvidéki helyszínekkel bővült a pesti belvárosban kiterjedt birodalmat igazgató vállalkozók érdekeltsége, és ennek örömére a fiatal üzletemberek már három önálló céget is alapítottak.
Hetvennyolc lakást tartalmazó, három nagy tömbből álló lakóparkot építenének fel az egykori KISZ-óvoda telkére a Normafánál, a Konkoly-Thege Miklós úton.
A jelek szerint továbbra sem tett le a kormány és a XII. kerület vezetése a Normafa-beruházásról: az önkormányzat által megrendelt, 2015 elejére elkészülő megvalósíthatósági tanulmányban zöldterület-beépítések és új sportlétesítmények is szerepelnek. A Natura 2000-es hatásvizsgálat viszont hónapok óta késik.
A törvényi határidőre, február 1-jéig leadták vagyonnyilatkozataikat a Fővárosi Közgyűlés képviselői; csak keveseknél van érdemi változás az előző évi adatokhoz képest.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság elutasította a Jobbik Magyarországért Mozgalom feljelentését, melyet azért tettek, mert szerintük a hegyvidéki önkormányzat szabálytalanul értékesített egy XII. kerületi ingatlant.
A XII. kerületi önkormányzat 2008-ban 550 millió forintért úgy értékesített egy ingatlant, hogy az adásvételi szerződésben kedvezőbb feltételeket vállalt be a vevőnek.
Több pontatlanságot is talált a Jobbik abban a tájékoztatásban, amit a Budapesti Rendőr-főkapitányság tett közzé az állítólagos XII. kerületi ingatlanpanama-ügyben.
A Pokorni Zoltán aláírásával eladott XII. kerületi Hegyvidék Bevásárlóközpont ügyében rendőrségi feljelentést tett a Jobbik, azt állítva, hogy több százmilliós hűtlen kezelés nyomaira bukkantak.