language

Intézmények:

Kulcsszavak:

protekció highlight_off

MSZP

A Magyar Szocialista Párt (röviden: MSZP) magyarországi balközép szociáldemokrata párt, 1989. óta jelen van az Országgyűlésben. A párt 1989-ben alakult az akkori állampárt, a Magyar Szocialista Munkáspárt (MSZMP) volt tagjaiból 1989. november 21-én. 1994 és 1998, illetve 2002 és 2010 között Magyarország kormányzó pártja volt. A 2010-es választás óta ellenzékben politizál. (Wikipédia)

Találatok/oldal: Listázási sorrend:
Találatok: [109]  Oldalak:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   >  >>

Zuschlag: „A visszalépésemért az MSZP ötvenmilliót adott egy nejlonszatyorban”

Az egykori MSZP-s képviselő Zuschlag János letöltötte büntetését, kiszabadult. Politikai karrierjének ugyan örökre vége, de a börtönévek láthatóan nem törték meg.

Indul a Sláger-per Washingtonban

Az Emmis Molnár Péter, a magyar állam Körmendy-Ékes Judit véleményére támaszkodik Ma megkezdődik a Sláger Rádió kontra magyar állam per a Világbank mellett működő washingtoni székhelyű nemzetközi választott bíróságon – értesült a Népszabadság. A per első tárgyalási fordulóját hétfőtől szerdáig tűzték ki a választott bíróságon.

A Portik–Laborc-találkozók "gyümölcse" lehet a Kósát lejárató videó

A Kósa Lajos lejáratását célzó videóból kiderül, 2010-ből származhat, így akár a Portik–Laborc-találkozók „gyümölcse” is lehet. A felvétel egyébként egy olyan lakásban készült, amelyet Portik Tamás fiának egyik cége bérelt.

Fideszes féltestvére van az állítólagos MSZP-s trafikosnak

Szocialistaközeli vállalkozónak állította be a Magyar Nemzet a baksai trafiknyertest, Nagyné Dékány Ivettet, de két, egymástól független forrásból is úgy értesültünk, hogy ő egyben a helyi polgármester és helyi fideszes szervezeti vezető, Tóth Gábor féltestvére is.

Laborc "komplett hülyének nézte" a testületet

A Fidesz szerint elsősorban azokat terheli politikai felelősség a Portik–Laborc-ügyben, akiknek kormányzása alatt Laborc Sándor titkosszolgálati vezető lehetett, vagyis a szocialista pártot, miniszterelnökként pedig Gyurcsány Ferencet és Bajnai Gordont.

Puch László cégét említették a BKV-ügyben

A BKV-ügy hatodrendű vádlottja, H. Éva nyomozati vallomásában azt állította, hogy Puch László MSZP-s politikus cége fölösleges tanulmányokat készített a BKV-nak. A cégnek a tanulmányokért 25,4 millió forintot fizetett ki a közlekedési vállalat. Közben az ügyészség visszautasította a vádlottak kényszervallatásra vonatkozó állításait.

Hagyó-per: mindig az MSZP és az SZDSZ kérését kellett teljesíteni

R. Miklós nyolcadrendű vádlott nyomozati szakban tett vallomása szerint a BKV Zrt. kommunikációs és közbeszerzési szerződéseinek megkötésénél, munkatársak felvételénél teljesíteni kellett az MSZP és az SZDSZ akkori politikusainak a kérését – derült ki a Hagyó Miklós és társai ellen a Kecskeméti Törvényszéken folyó per csütörtöki tárgyalási napján felolvasott vallomásból.
Találatok: [109]  Oldalak:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   >  >>